Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej

Podyplomowa Szkoła Psychoterapii

ul. Wilcza 28/21, 00-544 Warszawa

tel. kom. sekretariat:  608-058-549

w dni robocze (z wyjątkiem czwartku)

w godzinach 13:00-15:00

kontakt mailowy w sprawie szkoleń:

maleszkolenia@ctpb.pl, szkola@ctpb.pl

kontakt mailowy księgowość:

ksiegowosc@ctpb.pl

Psychoterapia

ul. Wilcza 28/21, 00-544 Warszawa

Kontakt telefoniczny – 606 677 260

E-mail – psychoterapia@ctpb.pl
Terapeuci przyjmują w godzinach w godzinach 9:00 – 20:00 w dni robocze.

Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami!

Staramy się odpowiadać tak szybko jak to możliwe, dlatego jeśli nie otrzymają Państwo od nas odpowiedzi w ciągu tygodnia od wysłania wiadomości, może być to spowodowane błędem technicznym. W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt: maleszkolenia@ctpb.pl lub szkola@ctpb.plOŚWIADCZENIA O WYRAŻENIU ZGODY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej „Spółka”), w celu dostarczania mi newslettera Spółki na podany przeze mnie adres e-mail. Przed wyrażeniem niniejszej zgody zapoznałam/zapoznałem się z podanymi przez Spółkę informacjami dotyczącymi kwestii wynikających z art. 13 RODO. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do przesyłania newslettera Spółki. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy subskrybentów newslettera.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (dalej „Spółka”) na podany przeze mnie adres e-mail. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do przesyłania newslettera Spółki. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy subskrybentów newslettera.

Do otrzymywania newslettera niezbędne jest łączne udzielenie zgody na przetwarzanie w tym celu danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowej.