Zespół Gabinetów Psychoterapeutycznych CTPB
Psychoterapia Warszawa
Zespół Gabinetów Psychoterapeutycznych w CTPB Warszawa
Zespół Gabinetów Psychoterapeutycznych w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej (CTPB) od kilkunastu lat skupia w Warszawie niezależnych terapeutów służących pomocą dzieciom, młodzieży i dorosłym (w tym parom) w zakresie terapii psychologicznej.
Certyfikowany
Zespół psychoterapeutów
Przede wszystkim stosowane jest podejście terapii schematów i poznawczo-behawioralne, jedne z najskuteczniejszych metod leczenia wielu zaburzeń i rozwiązywania problemów psychologicznych, ponadto Centrum współpracuje z psychoterapeutami, oferującymi pomoc w nurcie Terapii Schematów oraz EMDR.
Wszyscy psychoterapeuci są doświadczonymi, certyfikowanymi specjalistami przygotowanymi do świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej, oferującymi szeroki wachlarz pomocy psychologicznej. Wielu z nich ukończyło Szkołę Psychoterapii organizowaną przez CTPB.
Pionierskie podejście
Gabinety psychoterapii TPB
CTPB Warszawa znalazło się wśród pionierów w propagowaniu Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Polsce uznając, że ta niezwykle efektywna, krótkoterminowa metoda powinna znaleźć swoje zasłużone miejsce również w systemie usług psychologicznych. Terapia Poznawczo-Behawioralna skupia się na poprawie jakości funkcjonowania jednostki i podniesieniu zadowolenia z życia. Zakłada aktywny udział klienta i terapeuty w całym procesie terapeutycznym, zmierzającym do osiągnięcia wspólnie ustalonych celów. Dodatkowo podejście to zawiera silny walor edukacyjny. W efekcie, po zakończonej terapii, klient posiada umiejętność stosowania technik „autoterapeutycznych”, zwiększających poczucie bezpieczeństwa oraz kontroli nad swoim życiem.
Najczęściej zadawane pytania
Psychoterapia
Przede wszystkim stosowane jest podejście terapii schematów i poznawczo-behawioralne, jedne z najskuteczniejszych metod leczenia wielu zaburzeń i rozwiązywania problemów psychologicznych, ponadto Centrum współpracuje z psychoteraputami, oferującymi pomoc w nurcie Terapii Schematów oraz EMDR.
Wszyscy psychoterapeuci są doświadczonymi, certyfikowanymi specjalistami przygotowanymi do świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej, oferującymi szeroki wachlarz pomocy psychologicznej. Wielu z nich ukończyło Szkołę Psychoterapii organizowaną przez CTPB.
Centrum znalazło się wśród pionierów w propagowaniu Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Polsce uznając, że ta niezwykle efektywna, krótkoterminowa metoda powinna znaleźć swoje zasłużone miejsce również w systemie usług psychologicznych. Terapia Poznawczo-Behawioralna skupia się na poprawie jakości funkcjonowania jednostki i podniesieniu zadowolenia z życia.
Zakłada aktywny udział klienta i terapeuty w całym procesie terapeutycznym, zmierzającym do osiągnięcia wspólnie ustalonych celów. Dodatkowo podejście to zawiera silny walor edukacyjny. W efekcie, po zakończonej terapii, klient posiada umiejętność stosowania technik „autoterapeutycznych”, zwiększających poczucie bezpieczeństwa oraz kontroli nad swoim życiem.
Terapia Schematów
- Terapia schematów to bardzo prężnie rozwijająca się metoda terapeutyczna, która zyskuje popularność ze względu na bardzo dobre wyniki skuteczności według najnowszych badań
- Wywodzi się z nurtu poznawczo-behawioralnego i stanowi integrację różnych podejść terapeutycznych
- Podejście to zakłada, że człowiek posiada podstawowe potrzeby, które niezaspokojone, są źródłem napięć i nieadaptacyjnych zachowań
- Dzięki terapii schematów możliwe jest znalezienie zdrowych i kojących metod zaspokajania potrzeb oraz zmiana reakcji i zachowań, które są źródłem cierpienia.
- Terapię schematów stworzył Jeffrey Young – dyrektor Instytutu Terapii Schematu.
Terapia Poznawczo-Behawioralna
- To jak się czujemy warunkowane jest przez wiele czynników sytuacyjnych i indywidualnych. Nie bez znaczenia pozostają doświadczenia z przeszłości, które nierzadko wpływają na nasz obecny nastrój czy zachowanie. Często to, co nas spotyka nie jest od nas zależne, co może wzbudzać poczucie bezradności, jednak jeśli zmienimy sposób myślenia, możemy poczuć się lepiej w otaczającej nas rzeczywistości.
- W podejściu poznawczo-behawioralnym zakłada się, że sposób myślenia oraz przekonania, warunkują odczucia i zachowanie. Można więc powiedzieć, że uczucia nie są obiektywne, lecz zależą od naszej interpretacji, dlatego nasze przekonania które zostały utrwalone w trakcie życia wpływają na to jak funkcjonujemy w danych sytuacjach oraz co czujemy w danym momencie.
- Podczas terapii poznawczo-behawioralnej dąży się do zmiany negatywnych automatycznych myśli i przekonań, które obniżają nasze samopoczucie oraz utrudniają codzienne funkcjonowanie.
- Proces terapeutyczny ma dokładnie określoną strukturę, a jego przebieg zależy od ustaleń pomiędzy terapeutą i klientem. Terapeuta w empatycznej relacji stara się zrozumieć problemy pacjenta i pomaga w dążeniu do celów, podczas gdy klient stara się przedstawić swoje problemy i uczy się wykorzystywać nowe umiejętności w codziennym życiu.
- Klient aktywnie uczestniczy w terapii, dzięki czemu jest w stanie funkcjonować w niezależny sposób po zakończeniu terapii
- Dlatego warto jest skorzystać z potwierdzonej eksperymentalnie, skutecznej i stosunkowo szybkiej metody psychoterapii, jaką jest terapia poznawczo-behawioralna. Pomoże to polepszyć swoje funkcjonowanie i podniesie komfort psychiczny Twojego życia.
Chciałbym rozpocząć psychoterapię ale nie wiem jak zacząć
- Czy psychoterapia poznawczo-behawioralna jest dla mnie?
- Czy powinienem pójść do psychiatry czy do psychologa?
- Czy dany psychoterapeuta będzie chciał pracować nad moimi trudnościami?
Jeśli zadajesz sobie te pytania – napisz do nas: psychoterapia@ctpb.pl
Wizyta u psychoterapeuty
- Codzienność dostarcza każdemu z nas wiele zmartwień. Czasami odczuwamy brak zrozumienia ze strony otoczenia, innym razem przełomowe wydarzenia zmieniają nasze życie. Powinieneś wiedzieć, że motywy zwrócenia się do psychologa bywają bardzo różne.
- Pamiętaj, że wszystko co jest przedmiotem zmartwień i negatywnie odbija się funkcjonowaniu jest wystarczająco istotne by umówić się na wizytę. Bez znaczenia pozostaje ocena innych odnośnie wartości Twoich obaw.
- W psychologii istnieje wiele nurtów terapeutycznych, a każdy z nich posiada własne zasady i modele pracy – Terapia poznawczo-behawioralna skupia się na tym jak postrzegamy i interpretujemy rzeczywistość, oraz jakie myśli i przekonania temu towarzyszą. To co myślimy warunkuje to, co w danej sytuacji czujemy, a w konsekwencji jak się zachowujemy.
- Dzięki identyfikacji, zrozumieniu i modyfikacji naszych przekonań, jesteśmy w stanie efektywnie radzić sobie z przeciwnościami.
- Walorem terapii poznawczo – behawioralnej jest możliwość uzyskania efektów już w ciągu kilku do kilkudziesięciu spotkań. Dzięki pracy skupiającej się na problemie, rzetelnym przygotowywaniu sesji i konsultacjach indywidualnych, psychoterapeuta jest wstanie przekazać Tobie podstawową wiedzę dotyczącą narzędzi do pracy z własnymi emocjami.
- Podczas całego procesu terapeutycznego monitoruje się efektywność stosowanych technik na podstawie zachodzących zmian w życiu klienta, przy czym klient w ciągu całego procesu terapeutycznego ma prawo do zgłaszania uwag, rozwiania wszelkich niejasności, wyrażania sprzeciwu wobec zdania psychoterapeuty oraz dostępu do jego notatek.
- Jako klient w terapii poznawczo – behawioralnej będziesz aktywnie uczestniczyć w jej przebiegu. Proces zmiany odbywa się również pomiędzy spotkaniami, kiedy to wykonuje się zadane przez psychoterapeutę ,,ćwiczenia”, dzięki czemu szybciej osiąga się efekty oraz zyskuje możliwość sprawdzenia nabytych umiejętności w realnym życiu, tym samym koszty terapii maleją, a jej efektywność wzrasta.
- Nie obawiaj się o swoją prywatność. Psychoterapeuta ma obowiązek przestrzegać zasad etyki zawodowej: zachowania pełnej prywatności dotyczącej danych osobowych i przebiegu spotkań z klientem. Wszystko co się wydarzy podczas terapii pozostaje poufne i nie może zostać ujawnione bez Twojej wiedzy, jedynym wyjątkiem pozostają sytuacje gdzie istnieje ryzyko, że klient lub ktoś z jego otoczenia, jest narażony na niebezpieczeństwo.
Pierwsze spotkanie
- Pierwsze spotkanie jest znacząco różne od następnych, jego rolą jest zebranie ogólnych informacji dotyczących problemu z jakim zgłasza się klient, tego jaka jest jego sytuacja życiowa i aktualna kondycja emocjonalna.
- Terapeuta może zapytać Cię o np.: o informacje dotyczące dzieciństwa, kariery czy rodziny.
- Ważnym punktem spotkania jest ustalenie kontraktu, który dopracowywany jest również w ciągu kilku następnych sesji. Dotyczy on zasad na jakich będzie prowadzona terapia i wymaga on akceptacji obu stron relacji terapeutycznej.
- Masz prawo do zadania pytań dotyczących wykształcenia terapeuty, np.: typu wykształcenia czy doświadczenia w praktyce terapeutycznej. Możesz zapytać również o przebieg spotkań, czas trwania sesji i całego procesu terapeutycznego, oraz o gwarancję zachowania prywatności.
Wykwalifikowani psychoterapeuci:
Magdalena Gulcz
Wykształcenie:
- Psycholog, psychoterapeuta, certyfikowany superwizor i dydaktyk terapii schematów International Society of Schema Therapy (certyfikacja ISST 2013r.),
- Jako absolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego podjęła podyplomowe szkolenie w terapii poznawczo-behawioralnej w Middlesex Hospital, University College London, po ukończeniu którego uzyskała swój pierwszy certyfikat psychoterapeuty terapii poznawczo-behawioralnej nadany przez The British Association of Behavioural Cognitive Psychotherapies (certyfikacja BABCP 1996r.)
- dyrektorka akredytowanego programu w terapii schematów ISST realizowanego w ramach Szkoły Terapii Schematów
O terapeucie:
- Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy klinicznej, dydaktycznej i superwizyjnej w nurcie poznawczo-behawioralnym, a od 2013 również w terapii schematów.
- Założycielka Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej, które od prawie 20 lat aktywnie upowszechnia wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej, a także EMDR, terapii schematów, terapii przez zabawę i innych kierunków terapeutycznych.
- Zajmuje się problemami osób dorosłych, a także par dostosowując stosowane metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
- Szczególną uwagę zwraca na zbudowanie silnej i bezpiecznej relacji psychoterapeutycznej, która umożliwia klientowi osiągnięcie zamierzonych celów.
- Swoją pracę kliniczną poddaje regularnej superwizji i dba o wszechstronny rozwój zawodowy.
- Prowadzi terapię w języku polskim i angielskim głównie w nurcie terapii schematów.
Katarzyna Awruk
Wykształcenie:
- Psycholog, psychoterapeuta.
- Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (aktualnie w trakcie certyfikacji, ukończyła czteroletnie podyplomowe Szkolenie w Terapii Poznawczo-Behawioralnej Osób Dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie).
- Absolwentka wydziału Psychologii AEH w Warszawie w specjalności Psychoterapia i terapia seksualna, Psychologia kliniczna.
O terapeucie:
- Doświadczenie zawodowe zdobywała w licznych organizacjach pozarządowych (m.in. Stowarzyszenie dla Rodzin, Fundacja A.R.T); placówkach niepublicznych (m.in. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych Synapsis), na oddziale dziennym Szpitala Wolskiego; w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
- Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach (m.in. dialog motywujący, bajkoterapia, praca terapeutyczna z żałobą).
- Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
- Od kilku lat związana z wydziałem Psychologii Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej , gdzie jako pracownik naukowo- dydaktyczny prowadzi zajęcia z Diagnozy Psychologicznej i Psychoterapii.
- Jest autorem i współautorem kilkunastu interdyscyplinarnych artykułów naukowych, realizowanych w ramach projektów naukowych finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki.
- Jej zainteresowania naukowo-badawcze dotyczą w szczególności rodzinnych determinant reprezentacji umysłowych ciała, w ramach których aktualnie realizuje swoją dysertację uwieńczoną w 2024 roku doktoratem.
- Prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych doświadczających różnorodnych trudności natury emocjonalnej (m.in. zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, niska samoocena, trudności w relacjach interpersonalnych, przeżycie straty itp.).
- Jej praca kliniczna podlega regularnej superwizji.
Dorota Dyksowska
Wykształcenie:
- Psycholog (dyplom magistra psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej),
- Psychoterapeuta terapii poznawczo-behawioralnej,
- Superwizor na poziomie zaawansowanym w terapii poznawczo-behawioralnej
O terapeucie:
- Posiada bogate doświadczenie w pracy klinicznej z osobami dorosłymi, cierpiącymi z powodu problemów lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń osobowości,
- Specjalizuje się w leczeniu fobii, zaburzeń lękowych z napadami paniki, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, lęku uogólnionego oraz lęku powstałego na skutek przeżytej traumy
- Zrzeszona w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej,
- Przewodnicząca Komisji Naukowo-Dydaktycznej Polskiego Towarzystwa Terapii Schematu i Terapii Poznawczo- Behawioralnej,
- Pracuje zgodnie ze Zbiorem Zasad Etyki i podlega regularnej superwizji
Anna Orłowska
Wykształcenie:
- Psycholog (dyplom magistra psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS obroniony z wyróżnieniem)
- Psychoterapeuta terapii poznawczo-behawioralnej (certyfikat CTPB oraz Oxford Cognitive Therapy Centre)
- Absolwentka podyplomowej Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży na Akademii Pedagogiki Specjalnej
- Posiada dyplom ukończenia Podyplomowego Kursu Arteterapii w Instytucie Ericksonowskim
- Ukończyła studia doktoranckie w Instytucie Psychologii Polskiej Akademii Nauk, w trakcie przygotowań do obrony pracy doktorskiej
O terapeucie:
- Pracuje z osobami, które chciałyby lepiej radzić sobie z lękiem, smutkiem, złością, wstydem, obniżoną samooceną, traumą i trudnościami relacyjnymi
- Ma również doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na derealizację/depersonalizację
- W trakcie terapii stara się wspólnie tworzyć bezpieczne miejsce, w którym klient możne wyrażać swoje emocji i potrzeby
- W pracy terapeutycznej opiera się przede wszystkim na założeniach terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu. W zależności od potrzeb klienta, korzysta z narzędzi wypracowanych przez różne nurty terapeutyczne (np. odgrywanie ról, rysunek, praca w ruchu)
- Jest autorką publikacji naukowych. Prowadzi badania dotyczące poznania społecznego (social cognition), współpracując z University College London, Queens University Belfast i innymi ośrodkami na świecie. Wyniki badań prezentuje regularnie na międzynarodowych konferencjach naukowych
- Pracuje zgodnie ze Zbiorem Zasad Etyki, swoją pracę poddaje regularnej superwizji
- Prowadzi terapię w języku polskim i angielskim
Magdalena Parol
Przebywa na urlopie do marca 2023 r.
Wykształcenie:
- psycholog
- psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji
- trener umiejętności psychospołecznych
O terapeucie:
- doświadczenie kliniczne zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży, Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Fundacji Terapeuci dla Rodziny,
- uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach zwiększających kompetencje zawodowe,
- specjalizuje się w pracy z dziećmi i młodzieżą w zakresie szeroko rozumianego kryzysu psychologicznego (zaburzenia nastroju, lęk społeczny, fobia szkolna, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zaburzenia adaptacyjne, trudności szkolne, zaburzenia opozycyjno-buntownicze). Pomaga rodzicom w rozumieniu trudności z jakimi zmagają się ich dzieci, poprzez coaching rodzicielski prowadzony w nurcie terapii schematów,
- pracę psychoterapeutyczną poddaje stałej superwizji
Izabela Rek
Wykształcenie:
- Psycholog (dyplom magistra Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego),
- Psychoterapeuta (Psychoterapeuta terapii poznawczo – behawioralnej,
- Seksuolog kliniczny (Warszawski Uniwersytet Medyczny)
O terapeucie:
- Prowadzi terapię indywidualną osób z zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami obsesyjno-kompulsyjnymi oraz niską samooceną,
- Zajmuje się również osobami cierpiącymi z powodu stresu pourazowego oraz osobami, które doświadczyły traum w obszarze seksualnym,
- Udziela konsultacji oraz prowadzi terapię w obszarze seksualności dla klientów indywidualnych oraz par,
- Pracuje zgodnie z kodeksem etyczno – zawodowym psychologa oraz kodeksem etycznym seksuologa i jej praca podlega regularnej superwizji
Anna Sochacka
Wykształcenie:
- Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, terapeuta EMDR.
- Absolwentka wydziału psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
- Ukończyła czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.
- Obecnie jest w procesie przygotowującym do uzyskania certyfikacji.
- Ukończyła szkolenie podstawowe w terapii EMDR.
O terapeucie:
- Prowadzi psychoterapię w nurtach: poznawczo-behawioralnym; skoncentrowaną na schematach oraz w podejściu EMDR.
- Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży.
- Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń: lękowych, depresyjnych, obsesyjno-kompulsyjnych, w tym trichotillomanii, stresowych pourazowych; jedzenia i odżywiania się, dwubiegunowych (afektywnych) oraz zaburzeńosobowości.
- Ukończyła trzyletni staż na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Osób Dorosłych w SWZPZPOZ w Warszawie
- Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej oraz diagnostycznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami, które uzyskała m.in. w pracy w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych.
- Aktywnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach specjalistycznych w zakresie psychoterapii CBT, psychoterapii opartej na schematach, terapii EMDR oraz poprzez udział w konferencjach.
- Praca kliniczna podlega regularnej superwizji.
Joanna Sztuka
Wykształcenie:
- Psycholog; doktor nauk humanistyczno-społecznych w dziedzinie psychologii (SWPS i PAN; obecny Uniwersytet SWPS).
- Absolwentka Szkoły Trenerów Warsztatu i Treningu Psychologicznego (Ośrodek Intra); interwent kryzysowy (Studium Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej, Uniwersytet SWPS).
- Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji (Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej).
O terapeucie:
- Doświadczenie kliniczne nabywała w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie.
- Prowadziła liczne warsztaty umiejętności miękkich (komunikacja, asertywność, psychoedukacja) dla uczniów, studentów i pracowników firm.
- Obecnie pracuje jako nauczyciel akademicki (Uniwersytet SWPS) oraz psycholog, interwent kryzysowy i psychoterapeuta w kontakcie bezpośrednim z klientem.
- Pracuje z osobami doświadczającymi: kryzysu; zaburzeń lękowych (lęku społecznego, panicznego, fobii, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, lęku uogólnionego); zaburzeń nastroju; niskiej samooceny; zespołu stresu pourazowego (PTSD); trudności w relacjach; doświadczających przemocy.
- W swojej pracy kieruje się zasadami etyki zawodowej psychoterapeuty i podlega stałej superwizji.
Magdalena Gruszka-Alamo
Wykształcenie:
- psycholog
- psychoterapeuta poznawczo-behawioralny
- coach
- certyfikowany trener biznesu
- wykładowca studiów stacjonarnych oraz podyplomowych na kierunkach: psychologia zarządzania, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
O terapeucie:
- posiada wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej z osobami dorosłymi
- specjalizuje się w leczeniu: fobii, lęku napadowego, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, lęku uogólnionego oraz PTSD, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń odżywiania
- służy pomocą w rozwiązywaniu trudności, wynikających z niskiej samooceny, perfekcjonizmu, trudności interpersonalnych lub nietolerancji zmian nastroju
- zajmuje się leczeniem zaburzeń osobowości w nurcie terapii schematu
- zrzeszona w Polskim Towarzystwie Terapii Poznawczej i Behawioralnej
- ukończyła 4-letnie szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo- Behawioralnej
- ukończyła cykl szkoleń z zakresu Terapii Schematu zaburzeń osobowości
- prowadzi psychoterapię w języku polskim, po angielsku oraz po hiszpańsku
Wsparcie dla Par
Prowadzimy zapisy na sesje konsultacyjne dla par.
Kto może skorzystać z konsultacji.
Spotkania prowadzone są dla osób poszukujących wsparcia związanego ze zrozumieniem trudności pojawiających się w relacji małżeńskiej, między rodzicem a dzieckiem, czy też przyjaciółmi.
Prowadzimy konsultacje w oparciu o zasady terapii schematów par
Model Terapii Schematów jest podejściem psychoterapeutycznym, który opisuje w jaki sposób niezaspokojone wczesnodziecięce potrzeby miłości, wolności wyrażania siebie, stawiania granic czy też autonomii prowadzą do trudności w realizacji potrzeb w życiu dorosłym.
Zapraszamy na konsultacje
W czasie 7 spotkań konsultacyjnych para dowie się:
- w jakich negatywnych cyklach interakcji może się znajdować,
- jakie są typowe wzory zachowań, które prowadzą do trudności w relacji,
- jaka jest historia ich powstania.
Pozyskana wiedza i doświadczenia pozwolą parze zrozumieć pojawiające się trudności w relacji, ustalić cele do pracy oraz wspólnie z prowadzącym konsultację terapeutą ustalić obszary ewentualnej, dalszej terapii.
Konsultacje prowadzi mgr Magdalena Gulcz
Certyfikowany Terapeuta Schematów – specjalność terapia indywidualna osób dorosłych (certyfikat uzyskany w 2013 r. jako pierwszy w Polsce), od 5 lat prowadzi terapię schematów par w ramach procesu certyfikacji terapeuty par w International Society of Schema Therapy). Jest również polskim Koordynatorem ISST do spraw certyfikacji przyszłych terapeutów terapii schematów. Pracę kliniczną poddaje ścisłej superwizji u dr Eckharda Roedigera.
Zazwyczaj w procesie konsultacji uczestniczy co-terapeuta.
Zapisy będą prowadzone do wyczerpania liczby miejsc.
Cennik
Godzinna konsultacja par – 250 zł
Godzinna terapia par – 270 zł
Psychoterapeuta | Terminarz | Cena/50minut |
---|---|---|
dr Katarzyna Awruk | Poniedziałek 15.00-20.00, Czwartek 17.00-20.00 | 200 zł |
mgr Dorota Dyksowska | Terapia on-line | 150 zł |
mgr Magdalena Gruszka-Alamo | Terapia on-line | 220 zł (w języku polskim) 270 zł (w języku angielskim) 300 zł (w języku hiszpańskim) |
mgr Magdalena Gulcz | Terapia on-line | 200 zł (indywidualna) |
mgr Anna Orłowska | Terapia on-line | 250 zł (w języku polskim lub angielskim) |
mgr Izabela Rek | Czwartek 9.30-16.00 | 250 zł (indywidualna) 400 zł (terapia par/60 min) |
mgr Anna Sochacka | Wtorek 11.00-16.00 | 200 zł |
dr Joanna Sztuka | Czwartek 16.00-19.00, Piątek 9.00-19.00 | 180 zł |
mgr Magdalena Parol (obecnie przebywa na urlopie) | Wtorek 10.00-18.00, Czwartek 8.00-14.00 | 160 zł |
Psychoterapia Warszawa
CENTRUM TERAPII POZNAWCZO BEHAWIORALNEJ WSPÓŁPRACUJE Z PSYCHOTERAPEUTAMI, A ZARAZEM ABSOLWENTAMI SZKOŁY PSYCHOTERAPII CTPB
Terapeutów
terapeutycznych
wypitej kawy
doświadczenia
Kontakt z psychoterapią CTPB
Gabinety psychoterapeutyczne CTPB
Zapraszamy do zapisów drogą mailową.
E-mail – psychoterapia@ctpb.pl
Warszawa, ul. Wilcza 28 lok 21 (wejście w oficynie)
Terapeuci przyjmują codziennie od 9.00-20.00 w dni robocze.